Luxus

Základom je drevenné eurookno s jeho všetkými prednosťami, naviac z interiérovej strany je jeho životnosť nekonečne predĺžená hliníkovým oplášťovaním. Toto je najlepšie riešenie pre dosiahnutie maximálnej životnosti okna. Vynikajúce tepelné a zvuukové izolačné parametre, fyzikálno-mechanicky, staticky a požiarne odolnú drevennú konštrukciu okna zdokonaľuje bezúdržbový hliníkový plášť z exteriéru okna. Tento unikátny výrobok sa vyznačuje ľubovolnou farebnosťou v odtieňoch RAL alebo s možnosťou imitácie dreva. Z interiérovej strany je možné použiť bezfarebné vodou riediteľné akrylátové laky s prímesou polyuretanu a nechať vyniknúť krásu dreva. Hlavnou prednosťou okna je nekonečne dlhá životnosť konštrukcie výrobku. Tento výrobok je vrcholom vo vývoji okien.

Materiál:

Trojvrstvý lepený smrekový hranol alebo Dark Red Meranti v prvotriednej kvalite bez pozdĺžneho napojenia na ploche. U všetkých smrekových lamiel dlhších ako 2 m sa toleruje na ploche 1 spoj, u lamiel dlhších ako 2,5 m max. 2 spoje.

Farba:

Všetky drevenné časti sú impregnované proti hnilobe a plesniam. Finálny nástrek prevádzame vodou riediteľným lakom alebo farbou podľa vzorníku RAL s prímesou polyuretanu.

Kovanie:

Okenné kovanie MACO-MULTI TREND s bezpečnostnými prvkami, nosnosť krídla do 120 kg. 4 polohy otvárania pomocou jednej kľuky. Povrchová úprava - strieborné pokovenie. Uzatváracie body po 80 cm. Poistka proti zveseniu.

Bezpečnostné kľuky:

Farby:

  • titánová
  • biela
  • strieborná
  • bronzová
  • šampanská
Krytky kovania pántov za prípatok.

Sklo:

Izolačné dvojsklo 4-16-4 Planitherm ultra s vrstvou SOFT-COATING. Nehrdzavejúci rámček medzi sklami, U = 1,1 W.K-1 m2, Rw = 35 dB. Bez príplatku na prianie sklolaminátový distančný rámček SWISSPACER vo farbách:

  • svetlo hnedá
  • tmavo hnedá