Profil IV 86

Základom je drevenné eurookno zo všetkými jeho prednosťami, naviac z exteriérovej strany je jeho životnosť nekonečne predĺžená hliníkovým oplášťovaním. Toto je najlepšie riešenie pre dosiahnutie maximálnej životnosti okna. Vynikajúce tepelné a zvukové izolačné parametre, fyzikálno-mechanickú, statickú a požiarne odolnú drevenná konštrukciu okna zdokonaľuje bezúdržbový hliníkový plášť z exteriéru okna. Tento unikátny výrobok sa vyznačuje ľubovoľnou farebnosťou v odtieňoch Ral alebo s množnosťou imitácie dreva. Z interiérovej strany je možné použiť bezfarebné vodou riediteľné akrylátové laky s prímesou polyuretanu a nechať vyniknúť krásu dreva. Hlavnou prednosťou okna je nekonečne dlhá životnosť konstrukcie výrobku. Tento výrobok je vrcholom vo vývoji okien a dverí.


Rez profilom IV 86

Standard Termo

  • Trojvrstvý lepený hranol a pozdĺžne napojenie dreva na ploche. Veľmi stabilný profil vyrábaný z kvalitného dreva v radiálnom smere.
  • Izolačné dvojsklo 4-16-4 Clima plus ultra, tepelná priestupnosť skla U = 1,1 W/(m.K), nerezový distančný rámik medzi sklami, zvukový útlm Rw = 33 dB.
  • Prevedenie v drevinách smrek - napojenie 300 mm a viac, borovica - napojenie 200 mm a viac.

Luxus

  • Trojvrstvý lepený hranol bez pozdĺžneho napojenia dreva na ploche do 2 m dĺžky. Veľmi stabilný profil vyrábaný z kvalitného dreva v radiálnom smere.
  • Izolačné dvojsklo 6-16-4 Clima plus ultra, tepelná priestupnosť skla U = 1,1 W/(m2.K), nerezový distančný rámik medzi sklami, zvukový útlm Rw = 35 dB.
  • Prevedenie v drevinách - smrek, borovica, meranti.