Plastové dvere

Plastové okná a dvere z profilov Deceuninck garantujú vysokú kvalitu, funkčnosť a moderný nadčasový vzhľad. Dlhoročné skúsenosti s výrobou plastových okien a dverí nám umožňujú, v rámci technických možností, vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám zákazníka a vyrábať klasické aj atypické trojuholníkové alebo oblúkové okná.

V ponuke spoločnosti HESTA, spol. s r.o. nájdete 2 systémy profilov plastových okien a dverí, ktoré sú zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti. Ide o profily ZENDOW a PRESTIGE.

Rez profilom Zendow - rovné krídlo

Systém Zendow - rovné krídlo

Päťkomorový systém Zendow so stavebnou hĺbkou 70 mm je najpredávanejším profilovým systémom Deceuninck. Obľúbenosť tohto okenného profilu vyplýva z možnosti vybrať si z niekoľko farebných variantov.

Rez profilom Zendow - predsadené krídlo

Systém Zendow - predsadené krídlo

Vďaka unikátnym technológiám Vaše okno dostane jedinečný vzhľad.

Rez profilom Inoutic Prestige

Systém Inoutic Prestige

Šesťkomorový okenný systém Inoutic Prestige so stavebnou hĺbkou 76 mm je zhotovený zo stabilizovaného, tvrdého PVC. Ide o profil pre naozaj náročných zákazníkov v prevedení so stredovým tesnením. Ponúkame len vo variante predsadeného hranatého krídla s tromi tesneniami.

Rez profilom Inoutic Prestige Titanium Plus

Systém Inoutic Prestige - Titanium Plus

Profil Inoutic Prestige ponúka elegantný dizajn. K dispozícií je široká škála fólií farebných aj s drevoimitáciou. Okno si môže zákazník objednať s renolitovou fóliou  alebo s exkluzívnou povrchovou úpravou Titanium Plus. Okenný profil Titanium plus v sebe spojuje finančné a funkčné vlastnosti plastového okna a alumíniovej povrchovej vrstvy.